Знайти площу фігури обмеженою параболою у=х^2 і прямими у=0, х=2, х=3


Ответы на вопрос

Отвечает Комаров Павел.

Пояснення:

y=x²      y=0      x=2        x=3       S=?

\displaystyle\\S=\int\limits^3_2 {(x^2-0)} \, dx =\int\limits^3_2 {x^2} \, dx=\frac{x^3}{3}  \ |_2^3=\frac{3^3}{3} -\frac{2^3}{3}=\frac{27}{3} -\frac{8}{3} =\frac{19}{3}=6\frac{1}{3} .

Відповідь: S=6,33333 кв.од.