Обчислити площу фігури, обмеженої параболою y=x^2-4x+5 та прямими х=0, у=0, х=4​


Ответы на вопрос

Отвечает Сейдалиева Даша.

S=\int\limits^4_0 {(x^2-4x+5)} \, dx = \frac{4^3}{3}-2*4^2+5*4-(\frac{0^3}{3}-2*0^2+5*0 )=\frac{28}{3}.  \\\int\limits {(x^2-4x+5)} \, dx = \frac{x^3}{3}-2x^2+5x.

Ответ:

\frac{28}{3}.