Розв'яжіть рівняння: x²+6x+8=0 СРОЧЬНО ПОЖАЛУСТА​


Ответы на вопрос

Отвечает Шацкая Анастасия.

x^{2} +6x+8=0\\x_{1} +x_{2} =-6\\x_{1} *x_{2} =8\\x_{1} =-2;x_{2} =-4\\\\\\x^{2}+6x+8=0\\\D=b^2-4ac=6^2-4*1*8=36-32=4\\\\x_{1}=\frac{-b+\sqrt{D} }{2a} =\frac{-6+\sqrt{4} }{2*1} =\frac{-6+2}{2} =-2\\\\x_{1}=\frac{-b-\sqrt{D} }{2a} =\frac{-6-\sqrt{4} }{2*1} =\frac{-6-2}{2} =-4

У першому способі рішення за допомогою теореми вієта, у другому за допомогою дискримінанта, вибирай зручний для себе.