6. Відомо, що а+b=5, ab=-2. Знайдіть значення виразу (a-b)в квадраті​


Ответы на вопрос

Отвечает Гончарик Глеб.

Відповідь:

33

Пояснення:

(a+b)²=(a)²+2ab+(b)²

(a-b)²=(a)²-2ab+(b)²=(a+b)²- 4ab = 5² - 4*(-2)=25+8=33

Отвечает Ларин Даниил.

a + b = 5

ab = - 2

(a + b)² = a² + 2ab + b²

(a - b)² = a² - 2ab + b² = a² + 2ab + b² - 4ab = (a + b)² - 4ab = 5² - 4 × (-2) = 25 + 8 = 33