СРОЧНООООООООООООООООООООООООООУ двох хлопців були марки. Якщо один з них віддасть другому 10

марок, то в обох хлопців марок стане порівну. Якщо ж перший віддасть другому 50 марок, то в нього залишиться в 5 разів менше марок, ніж стане у другого. Скільки марок було у кожного хлопчика?​

Ответы на вопрос

Отвечает Яренков Роман.

x - 10 = x + 10

5(x - 50) = x + 50

x - 10 = x + 10

5x - 250 = x + 50

4x - 240 = 40

4x = 240 + 40

x = 70

У первого было - 70 марок, у второго - 50 марок