Поможіть спростіть вираз і знайдіть його значення 1)0,7+0,3+(x-4),якщо x=-0,7

2)1,7(y-11)-16,3,якщо y=20

Ответы на вопрос

Отвечает Старкова Ульяна.

Ответ:

1) 0,7+0,3+(-0,7-4)=1-4,7=-3,7

2)1,7*(20-11)-16,3=1,7*9-16,3=15,3-16,3=-1