Відомо, що 2а^ 26^3=9. Знайдіть значення виразу: 8а^4b^6.


Ответы на вопрос

Отвечает Шахмаев Айдар.

Ответ:

Для знаходження значення виразу 8a^4b^6 ми можемо використовувати вже наданий нам вираз 2a^26^3 = 9.

Спочатку розглянемо вираз 2a^26^3 = 9:

2a^26^3 = 9

Звідси ми можемо виразити a^26^3:

a^26^3 = 9 / 2

Тепер, ми можемо підставити значення a^26^3 в вираз 8a^4b^6:

8a^4b^6 = 8 * (a^26^3)^4 * b^6

8 * (9 / 2)^4 * b^6

Тепер розрахуємо вираз:

8 * (9 / 2)^4 * b^6 ≈ 8 * (9^4 / 2^4) * b^6

8 * (6561 / 16) * b^6 ≈ 8 * 410.0625 * b^6

Помножимо 8 на 410.0625:

8 * 410.0625 * b^6 ≈ 3280.5 * b^6

Отже, значення виразу 8a^4b^6 при відомому значенні 2a^26^3 = 9 дорівнює близько 3280.5b^6.

Объяснение:

Отвечает Клинаева Медина.
Для знаходження значення виразу 8а^4b^6 ми можемо використовувати вже наданий нам вираз 2а^26^3 = 9.
Спочатку розглянемо вираз 2а^26^3 = 9:
2a^26^3 = 9
Звідси ми можемо виразити а^26^3:
a^26^3 = 9 / 2
Тепер, ми можемо підставити значення
a^26^3 в вираз 8а^4b^6:
8a^46^6=8* (a^26^3)^4 * b^6
8 * 9/2\^4 * b^6
ВІДПОВіДЬ 8 * (9 / 2}^4 * b^6
Тепер розрахуємо вираз:
8*(9/21^4*b^6=8*(9^4/2^4) *b^6
8 * (6561 / 16) × b^6 ~ 8 * 410.0625 * b^6
Помножимо 8 на 410.0625:
8 * 410.0625 * b^6 = 3280.5 * b^6
Отже, значення виразу 8а^4b^6 при
відомому значенні 2а^26^3 = 9 дорівнює близько 3280.5b^6.