від квадратного листа картону відрізали смужку у формі прямокутника завширшки 3см і в завдовжки за

сторону квадрата.Площа листа становить 40см квадратних.Якою була довжина сторони квадратного листа картону? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Закиев Камиль.

S=40

a=3

b=S/a =40/3=13,3

b-сторона прямоугольника, что совпадает с стороной квадрата

Следовательно сторона квадрата равна 13,3см