Деякий товар спочатку подорожчав на 20%, А потімподешевшав на 10%. Як змінилась ціна товару.​


Ответы на вопрос

Отвечает Густий Надька.

Припустимо 100 рублів коштує товар як сказано в умови він спочатку подорожчав на 20%. 20% = 0,2. 0,2 * 100 = 20 рублів це 20%. 100 + 20 = 120 рублів став коштувати товар після наслідування на 20%. 10% = 0,1. 120 * 0,1 = 12 це 10%. 120-12 = 108 руб став коштувати товар після наслідування на 20% і після того коли він подешевшав на 10%. Спочатку коштував 100 рублів а тепер 108 рублів. 108-100 = 8% став коштувати дорожче ніж раніше.

Отвечает Селезнева Екатерина.

Ответ:

Объяснение:Пусть А-первоначальная цена товара

1,2А--цена после повышения на 20%

1,2А·0,9=1,08А--цена товара после понижения на 10%

цена товара стала составлять 1,08А ИЛИ 108% первоначальной цены,

т.е. на 8% стала выше.