Sina=✓3/3 90°<а<180° знайти невідомі тригонометричні функції


Ответы на вопрос

Отвечает Мечков Валера.

Ответ:

Объяснение:

90°<а<180°; sina=✓3/3

90°<а<180°⇒cosa<0⇒cosa=-√(1-sin²a)=-√(1-(✓3/3)²)=-√(1-1/3)=-√(2/3)

tga=sina/cosa=(✓3/3)/(-√(2/3))=-√(3/2)

ctga=1/tga=1/(-√(3/2))=-√(2/3)