Складіть систему рівнянь до задачі та розв'яжіть її. Два дорослі та три дитячі квитки в аквапарк

коштують 190 грн., до тогож квиток для дорослого на 20 грн. дорожчий від дитячого. Яка ціна ди-чого і дорослого квитків?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гуров Артем.

Відповідь:

х-дорослий у-дитячий

2х+3у=190

x= y+20

\left \{ {{2x+3y=190} \atop {x=y+20}} \right.

2(y+20)+3y=190

y=30

x=30+20

x=50