Допоможіть! Гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 13 см, а один із катетів - 12 см.

Знайдіть площу трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Потёмин Иван.

Ответ:

30 см в квадраті

Объяснение:


Отвечает Цыбульский Дарий.

Ответ:

30 (м)^2

Объяснение:

Знайдемо другий катет:

c^{2} =13^{2}-12^{2}\\c=5

Шукаємо Площу:

p=\frac{a+b+c}{2} =\frac{1}{2} (13+12+5) \\s=\sqrt{p(p - a)(p - b)(p - c) }  = \sqrt{15(15 - 13)(15 - 12)(15 - 5)} =\\\sqrt{15*2*3*10} =\sqrt{900} =30