Знайдіть суму перших шести членів геометричної прогресії Якщо b3=-8 g=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

42

Объяснение:

сумма первых членов равна

S=b1(1-q^n)/(1-q)

b3=b1*q^2

-8=b1*(-2)^2

b1=-8/4=-2

S=-2*(1-(-2)^6)/(1-(-2))=-2*(-63)/3=42