Відомо, що х1 та х2 - корені рівняння x2−11x−13=0. Не розв'язуючи самого рівняння, обчисліть

значення виразу 5х1+5х2−3х1х2

Ответы на вопрос

Отвечает Свищёв Фёдор.

Ответ:

Объяснение:

x1+x2= 11

x1*x2= -13

5(x1+x2)-3x1x2= 5*11+3*13= 55+39=94