Знайдіть номер члена арифметичної прогресії (Zn), який дорівнює 3,2, якщо z1=9,2 і d=-0,6.


Ответы на вопрос

Отвечает Кузенков Виталик.

Ответ: n=11.

Объяснение:

z₁=9,2    d=-0,6     an=3,2    n=?

an=9,2+(n-1)*(-0,6)=3,2

9,2-0,6n+0,6=3,2

9,8-0,6n=3,2

-0,6n=-6,6  |÷(-0,6)

n=11.