Ширина прямокутника дорівнює х см, а довжина на 3 см більша за ширину. Запишіть у вигляді виразу

периметр прямокутника і спростіть цей вираз.

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Виктория.

Ответ:

P = x + x + (x+3) + (x+3) = 4x + 6 = 2(2x+3)

Объяснение: