СРОЧНО Добуток двох чисел дорівнює496,а їх різниця дорівнює 15.Знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Совостьянов Родион.

Ответ:

система:

ху = 496

х-у = 15

х = 15 +у          =>   y = x - 15

х(15+х) = 496

x² +15x - 496 = 0

розкладемо 496 на множники . поділимо на 4.

496 = 4 * 124 = 4 * 4 * 31 = 16* 31

За теоремою Вієта

х1*х2 = 496; х1+х2= 15

отже х1 = 31;  х2 = 16  

Объяснение: