Знайдіть відстань між точками: А1 ( 1; 2; 3 ) і А2 (-1; 1; 1) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Камбарова Алия.

Ответ:

3

Объяснение:

X(x_1;y_1;z_1), Y(x_2;y_2;x_2)

d=XY=\sqrt{(x_1-x_2)^2+(y_1-y_2)^2+(z_1-z_2)^2}

A_1A_2=\sqrt{(1-(-1))^2+(2-1)^2+(3-1)^2}=

\sqrt{2^2+1^2+2^2}=\sqrt{4+1+4}=\sqrt{9}=3