1) Өзен бойымен жүзгенде екі айлақтың аралығы 60 км. Тепло- ход осы жолды өзен ағысы бойымен және

өзен ағысына қарсы5,5 сағ-та жүріп өтеді. Егер өзен ағысының жылдамдығытеплоходтың тынық судағы жылдамдығынан 20 км/сағ-қа кемболса, онда теплоходтың тынық судағы жылдамдығын жәнеөзен ағысының жылдамдығын табыңдар.​Пжж тауп беріңдерш өтінем​

Ответы на вопрос

Отвечает Журавль Юлия.

Ответ:X. моторлы кеменің меншікті жылдамдығы болсын. Онда токтың жылдамдығы Х - 20 болады.

Моторлы кеменің жылдамдығы ағынға қарсы 20 км / сағ, ал ағынға 2 * X 20 км / сағ құрайды.

Содан кейін жоғарыда моторлы кеме үшін квадраттар арасындағы қашықтықты өтейді

60/20 = 3 сағат. Біз теңдеуді аламыз

60 / (2 * X - 20) = 2.5, қайдан 2 * X - 20 = 24, ал X = 22.

Объяснение: