A 1. Берілген формулалардың қайсысы х-ке тәуелді у функциясынбереді:1) у = -3х + 4;2) y = x;3)

x+8 – бу = 0.​

Ответы на вопрос

Отвечает Есауленко Инна.

Объяснение:

1) у=3х +4 =5

у= х+5=6

у = 8+5 -бу

у=13+бу

у= х+бу

у=бух