Визначте основу рівнобкдоеного трикутника, якщо вона на 5 дм менша від його бічно0 сторони, а

периметр трикутника дорівнює 46 дм​

Ответы на вопрос

Отвечает Дениз Диана.

Ответ: 12дм

Объяснение:

Нехай бічна сторона буде х, а основа - у, тоді:

y=x-5

В умові сказано, що периметр = 46дм, виразимо це:

2x+y=46

Розв'яжемо систему рівнянь:

{y=x-5

{2x+y=46

{y=x-5

{2x + x-5 =46

{y=x-5

{3x=51

{y=x-5

{x=17

{x=17

{y=17-5 = 12

Отже, основа = 12дм.