у книзі 250 сторінок, першого дня дівчинка прочитала 6% всієї кількості сторінок а наступного дня

на 4 сторінки більше , скільки відсотків сторінок книги залишилося прочитати дівчинці ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Азимов Назим.

Ответ:

92,4проц.

Объяснение:

250 - 100

х - 6

(250*6)/100=15

в 1 день - 15 ст.

во 2 день 15+4=19ст.

250 -100

19 - х

19*100)/250=7,6проц. за 2 дня

100-7,6=92,4проц.