Остача від ділення на 5 одного числа становить 4, а від ділення другого - 1. доведіть, що різниця

квадратів цих чисел ділиться на 3​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

Пояснення:

а=5*q+4

b=5*n+1

Так як 4 і 1 остачі, то достатньо перевірити їх різницю квадратів

4^2-1^2=16-1=15

15 ділиться на 3, отже і різниця квадратів чисел теж ділиться на 3