Кинуто два гральні кубика. Яка ймовірність що випаде 8 очок


Ответы на вопрос

Отвечает Лучко Софія.

Відповідь:

Пояснення:

Розглянемо які можуть ьути випадки

8= 2+6=3+5=4+4=5+3=6+2

Всього 5 комбінацій серед 36=6×6 задовольняють нас, тому

р=5/36=0.1388888889