Знайдіть значення аргументу для функції y= якщо y= -6​


Ответы на вопрос

Отвечает Кондратюк Артём.

y=\frac{3}{x} \\\\y=-6\\\\-6=\frac{3}{x}\\\\x=\frac{3}{-6} =-\frac{1}{2}=-0,5\\\\\boxed{x=-0,5}