Помогите пожалуйста! Срочно Перші три члени арифметичної прогресії мають вигляд: а1=2, а2=х;

а3=3х + 20. Знайдіть: 1)значення х; 2) четвертий член цієї прогресії.

Ответы на вопрос

Отвечает Родионова Полина.

a₁ = 2

a₂ = x

a₃ = 3x + 20

d = a₂ - a₁ = x - 2

d = a₃ - a₂ = 3x + 20 - x = 2x + 20

2x - 20 = x - 2

2x - x = 20 - 2

x = 18

d = x - 2 = 18 - 2 = 16

a₄ = a₁ + 3d = 2 + 3 * 16 = 2 + 48 = 50

a₄ = 50

a