Знайти 5 член геометричної прогресії 6,12, 24​


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Відповідь:96

Пояснення:q = b2 / b1 = 12 / 6 = 2

Тепер, застосовуючи формулу для знаходження n-го члена геометричної прогресії:

bn = b1 * q^(n-1)

b5 = 6 * 2^(5-1) = 6 * 2^4 = 6 * 16 = 96