Визначте кількість членів арифметичної прогресії (аn) якщо,аn=207,а1=15,d=4​


Ответы на вопрос

Отвечает Рубцова Александра.

an=a1+(n-1)d

207=15+(n-1)*4

4(n-1)=207-15

4n-4=192

4n=196

n=49