Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії -125;25;-5;..​


Ответы на вопрос

Отвечает Муртазин Самат.

Відповідь:

-104,166666

Пояснення:

b₁ = -125; b₂ = 25

q = b₂/b₁ =25/(-125) = -0.2

S = b₁ / (1 - q) = -125 / (1 + 0.2) =-125/1.2 =-104,166666