Знайдіть кількість членів геометричної прогресії , якщо перший член дорівнює 5, другий дорівнює 20,

а останній 5120

Ответы на вопрос

Отвечает Матылевич Аким.

Ответ

341

Прогресія

20-5=15

5120 / 15 = 341.5

Берем цілі числа виходить 341

Перевіряємо

341 * 15 +5 = 5120