Дано геометричну прогресію: 8;−80;.... Обчисли знаменник і третій член прогресії. q= b3=

срочноооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо

Ответы на вопрос

Отвечает Шкитова София.

Объяснение:

q=b2/b1= -80/8= -10

b3= b1•q²

b3= 8•(-10)²= 8 • 100= 800

Отвечает Менский Лёша.

Ответ:

q=b2/b1= -80/8= -10

b3= b1•q²

b3= 8•(-10)²= 8 • 100= 800

Объяснение: