Функцію задано формулою f(x) =3-4х. 1) Знайдіть f(3), f(-4), f(0), f(-0,8). 2) Знайдіть х, якщо

f(x)=1, f(x)=5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Карачун Матвей.

f(x) = 3 - 4x

f(3) = 3 - 4 * 3 = 3 - 12 = - 9

f(3) = - 9

f(- 4) = 3 - 4 * (- 4) = 3 + 16 = 19

f(- 4) = 19

f(0) = 3 - 4 * 0 = 3

f(0) = 3

f(- 0,8) = 3 - 4 * (- 0,8) = 3 + 3,2 = 6,2

f(- 0,8) = 6,2

f(x) = 1

1 = 3 - 4x

4x = 2

x = 0,5

f(x) = 5

5 = 3 - 4x

4x = - 2

x = - 0,5