5. Не виконуючи побудови, знайдіть координати точки перетину графік функції y- I,7x-5 та y= -1,3x

+ 4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мозжухин Илья.

Ответ:  А(3;0,1).

Объяснение:

y=I,7x-5

y= -1,3x + 4.​

Приравниваем правые части:

 -1,3x + 4=I,7x-5;

-1.3x - 1.7 x=-5 -4;

-3x = -9;

x=3 - координата х.

-------------------

Подставляем в уравнение:

y= -1.3*3 +4 = -3.9+4 = 0.1 - координата у