Сума скількох членів геометричної прогресії 3,6,12 дорівнює 765​


Ответы на вопрос

Отвечает Мухаметзянова Эвелина.

b_{1}=3\\\\b_{2}=6\\\\S_{n}=765\\\\n=?\\\\\\b_{2}=b_{1}*q\\\\q=\frac{b_{2} }{b_{1} }=\frac{6}{3}=2\\\\S_{n}=\frac{b_{1}(q^{n}-1)}{q-1} \\\\\frac{3*(2^{n}-1) }{2-1}=765\\\\3*(2^{n}-1)=765\\\\2^{n}-1=255\\\\2^{n} =256\\\\2^{n}=2^{8}\\\\\boxed{n=8}