Знайдіть координати точок перетину графіків функцій: y=8x + 15 i y=2x + 6 срочно пожалуйста 7

клас дам 40 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

y = 8x + 15           y = 2x + 6

8x + 15 = 2x + 6

8x - 2x = 6 - 15

6x = - 9

x = - 1,5

y = 2 * (- 1,5) + 6 = - 3 + 6 = 3

Ответ : (- 1,5  ;  3)