Тема: неповні квадратні рівняння, їх розв*язування Відповідь має бути: -2,5; 0 Розв*яжіть

рівняння (x-2)(x+2)+8=(3x+2)²

Ответы на вопрос

Отвечает Чеснов Александр.

Ответ:

(x-2)(x+2)+8=(3x+2)²

x²-4+8=9x²+12x+4

x²+4=9x²+12x+4 x²=9x²+12x  

x²-9x²-12x=0

-8x²-12x=0

-4x*(2x+3)=0  

x*(2x+3)=0

x=0  або   2x+3=0  

x=0  або   x=-3/2  

x1=-1,5 ; x2=0