2. Функцію задано формулою у=- 3х - 2. Знайти значення функції у, якщо х = 8.а) – 6; б) 6; в) –

8; г) -26​

Ответы на вопрос

Отвечает Игнаев Родион.

Ответ:

г) -26​

Объяснение:

у=- 3х - 2    при x=8

y=-3*8 -2= -24-2

y=-26