Знайдіть суму двадцяти п'яти перших членів арифметичної прогресії (аn), якщо a10 = 44, а різниця

прогресії d = 4. Срочноо!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Дідушок Даша.

Відповідь:

S_{25} =\frac{2a_{1}+(n-1)d }{2}*n

a_{10}= a_{1}+(n-1)*d

44 = a_{1} + 36;  a_{1}= 8

S_{25}= \frac{16+96}{2}*25= 2800/2 = 1400