1. Одне з чисел на 19 менше, ніж друге, Знайти ці числа, якщо їхсума дорівнює 71.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ильчук Ксения.

Объяснение:

1ч.  x         | cума 71

2ч. x+19   |

x+x+19=71

2x=71-19

2x=52

x=52/2

x=26 - 1ч

26+19=45- 2ч