Розв'язати рівняння х*(5-х)=6 пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Роман.

Ответ:

x•(5-x)=6

5x-x^2=6

5x-x^2-6=0

-5x+x^2+6=0

x^2-5x+6=0

x^2-2x-3x+6=0

x•(x-2)-3x-6=0

x•(x-2)-3(x-2)=0

x-2=0

x-3=0

x=2

x=3

x(1)=2; x(2)=3

Отвечает Онайбаева Аида.

Відповідь:

x 1 = 3

x 2 = 2

Пояснення:

Виведемо квадратне рівняння:

5x -x^{2}-6=0

Тепер розв'яжемо за допомогою дискримінанта:

D=b²- 4ac

D=5² - 4 * (-1) * (-6)

D=1

Тепер знайдемо невідому змінну:

х 1, 2= -b ± √D / 2a

х 1 = -5 - √1 / 2 * (-1) = -6 / -2 = 3

x 2 = -5 + √1 / 2 * (-1) = -4 / -2 = 2