Різниця двох чисел 9, а сума - 7. Знайди ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Ятманов Богдан.

Ответ:

а = 8, b = -1;

Объяснение:

a + b = 7

a - b = 9

2a = 16

a = 16 : 2

a = 8

8 + b = 7

b = 7 - 8

b = -1