Розв'яжіть задачу. Троє друзів вирішили створити фірму з виробництва меблів і домовилися ділити

прибуток пропорційно своїм внескам до статутного капіталу фірми. Один із них вніс 75 000 грн, другий - 125 000 грн, а третій - 175 000 грн. За підсумками першого року роботи прибуток склав 1 800 000 грн. Скільки грошей має отримати кожен із друзів?

Ответы на вопрос

Отвечает Нарушевич Мария.

Відповідь:

75000+125000+175000=375000 - внесок всіх

1800000/375000= 4.8 (ріст фірми за рік)

75000*4.8=360000 грн

125000*4.8=600000 грн

175000*4.8=840000 грн