Розв'язати систему рівнянь методом додавання х-у=5 х+у+1


Ответы на вопрос

Отвечает Салова Настя.

Ответ: х=3, у=-2

Объяснение: додаємо рівняння (за допомогою змінною у і -у),

2х=6

х+у=1, тому х=6:2=3.

підставляємо в рівняння х+у=1, та отримуємо: 3+у=1, у=1-3, у=-2.