У двох сьомих класах 72 учні. Якби із 7-А класу 2 учні перейшли в 7-Б, то в обох класах учнів стало

б порівну. Скільки учнів у кожному класі? (Розв'язування задач складанням системи рівнянь)​

Ответы на вопрос

Отвечает Пайвин Никита.

Ответ:

35 в Б

37 в А

Объяснение:

x+x+2=72

2x=72-2

2x=70

x=35  в Б классе

35+2=37 в А классe