помогите ПОЖАЛУЙСТА, прошу вас!!Між числами −12 і 3 вставте такі два числа, щоб усі чотири числа

утворили зростаючу арифметичну прогресію. Знайдіть 16-й член цієї прогресії​

Ответы на вопрос

Отвечает Шемелёв Саша.

Ответ:

-7,-2, a16=a1+15d=-12+15*5=63

Отвечает Сергиевич Валерия.

An-алгебраическая прогрессия

a1=12

a4=3

a16=?

a_n=a_1+d(n-1)\\a_4=a_1+d(4-1)\\3=12+3d\\-9=3d\\d=-3\\a_{16}=a_1+15d\\a_{16}=12+(-3)*15\\a_{16}=-33

Ответ: -33