СРОЧНО!!! ДАЮ 50 БАЛОВ!!! Відомо, що 4a³b = 5. Знайдіть значення виразуа) – 8a³b; б) 4a⁶b²​


Ответы на вопрос

Отвечает Semenikov Diamond.

Ответ:

4a^3b=5\ \ \ \Rightarrow \ \ \ a^3b=\dfrac{5}{4}=1,25\\\\a)\ \ -8a^3b=-2\cdot (4a^3b)=-2\cdot 5=-10\\\\b)\ \ 4a^6b^2=4\cdot (a^3)^2\cdot b^2=4\cdot (a^3b)^2=4\cdot \Big(\dfrac{5}{4}\Big)^2=4\cdot \dfrac{25}{16}=\dfrac{25}{4}=6\dfrac{1}{4}=6,25

Отвечает Бадина Александра.

Ответ:

Объяснение:

Na foto