Знайдіть похідну функції у=х2√х та обчисліть її значення, якщо х=4​


Ответы на вопрос

Отвечает Волочай Елена.

Ответ:

y=x^2\, \sqrt{x}\ \ \ \to \ \ \ \ y=x^{5/2}\\\\y'=\dfrac{5}{2}\cdot x^{\frac{3}{2}}=\dfrac{5}{2}\cdot  \sqrt{x^3}\\\\x=4:\ \ \ y'(4)=\dfrac{5}{2}\cdot  \sqrt{4^3}=\dfrac{5}{2}\cdot  \sqrt{2^6}=\dfrac{5}{2}\cdot  2^3=\dfrac{5}{2}\cdot 8=20