В двох вагонах електропоїзда їхало порівну пасажирів. Коли на зупинці з першого поїзда вийшли 8

пасажирів, а з другого 20, то в першому вагоні залишилось в 5 разів бульше пасажирів ніж у другому. Скільки пасажирів в кожному вагоні було спочатку? Терміново!!

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Пётр.

Объяснение:

Пусть количество пассажиров,  которое было в вагоне равно х.     ⇒

\frac{x-8}{x-20} =5\\x-8=5*(x-20)\\x-8=5x-100\\4x=92\ |:4\\x=23.

Ответ: сначало в каждом вагоне было  по 23 пассажира.