Подайте даний дріб у вигляді суми цілого і дробового виразів y+4/y


Ответы на вопрос

Отвечает Балахонова Настя.

Объяснение:

\frac{y+4}{y}=\frac{y}{y} +\frac{4}{y}=1+\frac{4}{y}  .