Під час сушіння яблука втрачають 9/10 своєї маси .скільки кілограм сушених яблук вийде з 270 кг

1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Газимагомед.

Ответ:

27 (кг) - сушених яблук.

Подробное решение на фото...

______________

Берегите себя!


Отвечает Ільків Уляна.

Ответ:

Объяснение:І спосіб.

1) 270 • 9/10 = (270•9)/10 = 243(кг) - втрачено;

2) 270 - 243= 27 (кг) - сушених яблук.

ІІ спосіб.

1) 1 - 9/10 = 1/10 (ч) - частина, яку становлять сушені яблука від свіжих;

2) 270 • 1/10 = 27 (кг) - сушених яблук.

Відповідь. 27 кг.